top of page

YORUMLAR

FATMA NUR AKA

Merhaba. Halit Necmi Uçar hocama çok teşekkür ediyorum. 2 senedir bizim için yol gösterdi. Derdimizi dinledi. Halit hocam hayatımızda olmasaydı bugün çocuklarımla nasıl bir durum olurdu düşünmek bile istemiyorum. Randevu günü çocuklar hocamı görecekleri için farklı bir sevgi ve saygı ile gidiyorlar. Hocamın tavsiyeleri ile içinde bulunduğumuz sıkıntılarımız yok diyecek kadar azaldı hamd olsun. Sıkıntısı olan tüm arkadaşları Halit Necmi hocamı tavsiye ediyorum. Rabbim razı olsun...

MALİ

Merhabalar. LGS sınavına gireceğim sene tanıştım hocamla. Kaygımın üstesinden gelmeme yardımcı oldu. Hocamla tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Verdiğiniz destekler için teşekkür ederim. Etrafımdaki arkadaşlara tavsiye ediyorum. Katkılarından dolayı hocama ayrıca teşekkür ediyorum.

ALİ YALÇIN

Hastalarıyla kendi evladı gibi ilgilendiği için çocuklarımız yabancılık çekmeden olumlu bir tedavi süreci geçirdi. İlgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.

SEDA ÖZCAN

Halit hocamın sakin tavrı, sabırla karşısındaki dinlemesi, sorunlara mantıklı yaklaşımı ve açıklayıcı bir sekilde hastalarına çözüm önerileri sunması sayesinde biz de çoğu sıkıntılarımızdan kurtulduk. Allah razı olsun kendisinden. Başarıları daim olsun inşallah...

MURAT ÖZYURT

Daha ilk seansta umudumuz tavan yaptı. Geç tanıdık. Yıllar önce sıkıntımızı tespit etseydik, hayat bir tık daha kolay gelirdi. Teşekkürler. 

ALİ RIZA PAMUKCU

Hocam sizlerden Allah razı olsun. Oğlumla ilgilenmiştiniz. Teşekkür ederim. 

bottom of page